Ana Sayfa > Adsl, Hızlı İnternet, Teknik, TTNet > Uçan İnternet

Uçan İnternet

Nisan 1st, 2009

uçan internet TTNET, ‘Uçan İnternet’ adını verdiği projeyle 81 ili hızlı kablosuz erişim servis noktalarıyla donattı ve Türkiye genelinde şu anda 3 binden fazla noktada servis sunmaya başladı. müşterileri kendilerine her ay hediye edilen yüzlerce dakikayı ücretsiz kullanırken, aylık 10 saat kullanımı sadece 3 TL’ye satın alabiliyor.

müşterisi olmayan kullanıcılar ihtiyaç duydukları anda bilgisayarları üzerinden kredi kartı ile istedikleri sürede kullanım satın alabiliyor. Böylece TTNET müşterisi olsun olmasın tüm kullanıcılar “TTNET Uçan İnternet” ile internete hızlı ve güvenli bağlanmanın keyfini sürüyor.

TTNET, artan WiFi noktaları ile tüketicilere kütüphane, kafe, restoran, havaalanı, terminal, üniversite, otel, fuar alanı, hastane, alışveriş merkezi, marina gibi birçok alanda Internete kesintisiz erişim olanağı sunuyor.

Internet bağlantısına ihtiyaç duyan herkes, WiFi logosu bulunan mekanlarda, taşınabilir ya da avuç içi bilgisayarları, WiFi uyumlu cep telefonları ve 802.11 b/g destekli diğer mobil cihazlar ile kablosuz Internete bağlanabiliyor.

WiFi hizmeti ile Türkiye’de bir ilke imza atan TTNET’in, Internet erişiminin yaygınlaşması için çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “WiFi hizmetimiz sayesinde mobil Internet kullanıcıları Türkiye geneline yayılmış TTNET WiFi servis noktalarından kablosuz hızlı genişbant Internet erişiminin keyfini sürecek. TTNET olarak, Internet kullanıcılarının ve abonelerimizin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla Internet alanında öncü ve yenilikçi uygulamaları hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Yılmaz, İstanbul’dan Van’a 81 ildeki 3 binden fazla WiFi servis noktasını, Mart ayı sonuna kadar 4 bine, yıl sonuna kadar da 2 katına çıkaracaklarını söyledi.

müşterisi olmayan Internet kullanıcıları, açılan karşılama sayfası üzerinden kredi kartlarıyla ödeme yaparak bu hizmetten faydalanabiliyor. Günlük 30 dakikası 3,23 TL, 60 dakikası 5,55 TL, 150 dakikası 11,09 TL; haftalık 300 dakikası 18,95 TL ve aylık 1800 dakikası 76,11 TL olmak üzere beş ayrı seçenekte satışa sunulan bu paketlerle tüm kullanıcılar Internete erişebiliyor.

müşterileri ise TTNET WiFi servis noktalarında TTNET hizmet numaralarını, kullanıcı adlarını ve şifrelerini girerek, Internete hızlı ve kolayca bağlanıyorlar. Aboneler, kullandıkları Internet paketine göre TTNET WiFi hizmetinden her ay belirli sürelerle ücretsiz olarak yararlandıkları gibi aylık sadece 3 TL karşılığında 600 dakikalık ekstra abonelik paketine sahip olabiliyor.

Tüketiciler WiFi hizmetini, 444 0 375 Müşteri Hizmetlerini arayarak ya da Türk Telekom ofisleri/bayileri, PTT’ler ve çözüm ortağı bayilerden ve www.ttnetwifi.com.tr’den satın alabiliyor. Aynı zamanda TTNET müşterileri, -bilmiyorlarsa- hizmet numarası, kullanıcı adı ve şifrelerini 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni arayarak hızlı bir şekilde öğrenebiliyorlar.

Uçan İnternet, ev ve iş dışında da internet konforunu yaşatacak yeniliğin kapılarını açıyor. www.ucaninternet.com.tr adresinden TTNET WiFi hakkında bilgi, servis noktaları, kullanım ve bağlantı bilgileri ile ödeme seçenekleri gibi birçok faydalı bilgiye ulaşılabiliyor.

Share

Adsl, Hızlı İnternet, Teknik, TTNet , , , , , ,

  1. Henüz yorum yapılmamış
  1. Trackbacks henüz yok.